16 - 17 września 2022 roku

Objaśnienia:

  1.  Miejsce Zjazdu – siedziba MDK Bogucice-Zawodzie;
  2. Miejsce noclegów – Hotel Senator.
  3. Dworzec PKP

Na mapce znajdują się również: Spodek, Siedziba NOSPR, Muzeum Śląskie, Rynek w Katowicach, Park Bogucki.

Tutaj znajdziecie podpowiedź co warto zobaczyć na Śląsku i w Katowicach (pozycje 9-13)

          Pomysł Ogólnopolskiego Zjazdu powstał w Łodzi w Sztabie #4131 Manufaktura Łódź, gdzie Szef wszystkich Szefów Krzysztof Lepiarz wraz ze swoimi Sztabowiczami zorganizowali I Ogólnopolski Zjazd Sztabów. Odbył się on w dniach 8-9 października 2021r.  w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie pod Łodzią. Podczas Zjazdu ogłoszony został przez Jurka Owsiaka temat 30. finału WOŚP i dowiedzieliśmy się wtedy, że w trakcie najbliższego Finału gramy dla Okulistyki Dzięcięcej.

              Pomysł się przyjął. Został podchwycony przez Szefa naszego Sztabu, który zadeklarował organizację II Zjazdu w Katowicach. Pomysł stał się faktem i po konsultacjach z „ojcami” Zjazdu mamy zaszczyt zaprosić WAS do Katowic na kolejny, drugi już Zjazd Sztabów WOŚP.

CO? JAK? GDZIE i KIEDY?

              Zjazd odbędzie się w siedzibie Miejskiego Domu Kultury Bogucice-Zawodzie w Katowicach przy ul. Markiefki 44a. Lokalizacja MDKu sprawia, że bardzo łatwo do niego dotrzeć zarówno autem (położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Drogowej Trasy Średnicowej i al. Roździeńskiego) jak również pieszo (z Rynku spacerem 25 min przez Strefę Kultury).

          W dniach 16 – 17 września br. będziemy mieli przyjemność i zaszczyt gościć przedstawicieli Sztabów z całej Polski. Poniżej można zapoznać się i pobrać program Zjazdu a także informator – zbiór najważniejszych informacji potrzebnych każdemu Uczestnikowi. Po lewej stronie znajduje się mapka z zaznaczonymi ważnymi miejscami tego Wydarzenia.

16-go, w piątek, spodziewamy się Gości z dalszych regionów Polski, którzy na spokojnie mogą przyjechać do Katowic korzystając z wariantu z noclegiem.

W sobotę 17-go, od godz. 9:00, z otwartymi ramionami, będziemy witać wszystkich pozostałych Zjazdowiczów. Oczywiście chętni mogą zostać także na kolejną noc i wyjechać z Katowic w niedzielę. Podpowiemy jedynie, Tym, którzy będą tu po raz pierwszy, że warto, bo jest co zwiedzać :).

        Abyście mogli w pełni świadomie zaplanować swój udział w Zjeździe i pobyt w Katowicach poniżej podajemy warianty uczestnictwa w II Ogólnopolskim Zjeździe Sztabów:

  • wariant I – udział bez opcji noclegowej – 250 zł/os.,
  • wariant II – udział z noclegiem (piątek-sobota)375 zł/os.
  • wariant III-udział z noclegiem (sobota-niedziela)375 zł/os.
  • wariant IV – opcja pełna (2 noclegi)500 zł/os.

            Aby móc sprawnie wszystko przygotować prosimy Was o dyscyplinę w zachowywaniu terminów, które Wam podajemy:

  1.  Na odesłanie Waszych formularzy zgłoszeniowych macie czas do 20 CZERWCA 2022 roku.
  2. Sztaby, które wysłały do nas swój formularz zgłoszeniowy, od 1 lipca 2022 r. mogą dokonywać wpłat za uczestnictwo w Zjeździe na konto podane w informatorze Zjazdu. Na dokonanie wpłat macie czas do 29 lipca br.

          Jeżeli będziecie potrzebować naszej pomocy w odpowiedzi na pytania, które się Wam zrodzą to zapraszamy do kontaktu: drogą mailową – adres szef@sztab5934.eu

Do zobaczenia w Katowicach – stolicy Górnego Śląska !

Partnerem Zjazdu jest:

Informator i program Zjazdu do pobrania poniżej